Český svaz koloběhu

Závěrečné 6. kolo Rollo ligy 2017 v Březí u Říčan - 03.10. 2017

O víkendu 29.9. - 1.10. proběhlo pohodové ukončení Rollo ligové sezóny 2017, pro ligu v novém prostředí v Březí u Říčan (okres Praha východ). Pohoda však neznamená, že by se nezávodilo, naopak v sázce byly rozhodující body do celkového pořadí Rollo ligy 2017. Celkovými Mistry Rollo ligy se stali Michal Kulka (Ultima K. Lap Team) a Katka Ševcová (Kostka Racing) a v družstvech ligový titul patří týmům: muži Ultima K. Lap Team, ženy Kostka racing. To jsou ti absolutně nejlepší skončeného 43. ročníku nejstarší koloběžkové soutěže na světě, ale Rollo liga není jen o nejlepších, ale ligové závody si především užívají celé týmy složené často od dětí po veterány a skládající se z kamarádů, kolegů z práce, nebo i širokých rodin.

V Březí u Říčan byl v sobotu na programu sprint na 400 m a pořadatelé připravili náročnou trasu s převýšením přes 14 výškových metrů (průměrné převýšení 3.5 %) a finišem do prudkého kopce. Od kvalifikačních jízd to byl pro všechny závoďáky pořádný „laktát“, ale vůbec nic to neubralo na dramatických bojích, spíše naopak. Diváci shromáždění v cílovém kopci viděli – prohlédli si závodníky delší časový úsek než na rychlé rovině a závodníci si také užili delší a slyšitelnější hlasité povzbuzování diváků.  Výsledky sprintu po článkem.

V neděli čekal na všechny kategorie dlouhý závod na 5,8 km dlouhém okruh (5,8 – 29 km v závislosti na kategorii), jehož výškový profil s průjezdy obcemi a místy horším asfaltem byl dokonalým vzorem správné ligové trasy, resp. jedinečnou připomínkou starších časů, kdy tahle vypadla většina ligových kol, kdy ani nebývala leckde nutná dopravní uzavírka, ale doba je už jinde. V rámci nedělního koloběžkového dopoledne proběhl i letos nejpočetněji obsazený vložený hobby závod dospělých. Všechny nedělní výsledky opět pod článkem

Dobré jídlo po závodě v přilehlé Restauraci U rybníků, velmi dobře odvedené pořadatelství týmu Unikosy v čele ze Zdenkem Hercikem a když se na vyhlašování vítězů závodů i celkových výsledků Rollo ligy naplno rozsvítilo sluníčko, které umocnilo jedinečnou koloběžkovou atmosféru......., zkrátka stylový a krásný závěr Rollo ligy 2017 - už 43. ročníku nejstarší koloběžkové soutěže na světě.

Ke stažení

 

 
 
 
 

Přidat komentář

 
 
 

 
 
 

Komentáře

Andrey Subbotin | 30.12. 2017 03:25

You know the cell phone case accessories is produced at Shenzhen. Here list all the audited factory for this line. You can source your best cell phone case accessories now with confidence! Wholesale Phone Case from http://wholesalesphonecase.com/ iPhone 8 3D case http://wholesalesphonecase.com/iphone-8-3d-case/ iPhone 8 wood case http://wholesalesphonecase.com/iphone-8-wood-case/ iPhone 8 TPU Case http://wholesalesphonecase.com/iphone-8-tpu-case/ iPhone X wood case http://wholesalesphonecase.com/iphone-x-wood-case/ iPhone X TPU Case http://wholesalesphonecase.com/iphone-x-tpu-cases/ iPhone 8 Marble case http://wholesalesphonecase.com/iphone-8-marble-case/ iPhone 8 Seashell Case http://wholesalesphonecase.com/iphone-8-seashell-case/ iPhone 8 cement case http://wholesalesphonecase.com/iphone-8-cement-case/ iPhone 8 PC case http://wholesalesphonecase.com/iphone-8-pc-case/ iPhone X marble case http://wholesalesphonecase.com/iphone-x-marble-case/ iPhone X seashell case http://wholesalesphonecase.com/iphone-x-marble-case/ iPhone X cement cases http://wholesalesphonecase.com/iphone-x-cement-cases/ Cell Phone Accessories Wholesale http://www.cellphoneaccessorieswholesales.com/ Wholesale Cell Phone Accessories http://wholesaleaccessories.info/
 

Newsletter

Vepište prosím zkratku organizace které patří tento web.

 

Naši partneři

 
YEDOO
 
Svět Koloběžek
 
Kickbike
 
ATEX
 
MARTIN BUGNER
 
Koloběžky NISTLER
 
KOLOBĚHSPORT PLZEŇ
 
Kolobezime
 
VELORAMA
 
COLLM
 
Mibo
 
Cocon
 
KISLINGER
 
Kolobezkovy Portal
 
 
 
2010 © Český svaz koloběhu | designed by AG25