Český svaz koloběhu

Průběžné Výsledky Rollo ligy 2017 - 08.06. 2017

Máme před sebou 2 víkendy akcí Bezpedálů (5 hodinovka Habartov) a Českého poháru (EHC Louny a Koloběžka Cup Šárka) a na světě jsou průběžné výsledky Rollo ligy 2017 po 4 závodech, i do celkového ranku seřazené výsledky z Vysočina arény. Vše ke stažení pod článkem.

Dále upozorňujeme, že do 14.6. 2017 je nejvýhodnější možnost jak se registrovat online na MČR/RL - ZLATOU KOLOBĚŽKU v Plzni 24 . - 25.6.

Hlavním závodem je Mistrovství republiky, ale na své si přijdou i hobíci ve Fitness jízdě - PROJEĎ SE NA KOLOBĚŽCE a také děti pod 10 let v rámci Mini Zlaté koloběžky – závodu předžáků.

Navíc proběhne jedinečná AUTOGRAMIÁDA s účastníky KICK Italy! Loni kluci v Plzni oficiálně  svůj projekt včetně růžových dresů představili, letos se všem zájemcům podepíšou na fotografie a nebo i vaše tričko či paži.

Přijeďte 24 – 25. června do Plzně na národní koloběžkový svátek a prověřte svoji vůli, odolnost, fyzičku, ale hlavně můžete získat i krásný pocit sounáležitosti……… a navíc  sdílená radost je vždycky ta největší!

Registrujte se online do 14. června a získejte nejnižší cenu startovného, nebo do 21. 6. online stále výhodněji, než 24. – 25. 6 na místě.

 

 

 

Ke stažení

 

 
 

Přidat komentář

 
 
 

 
 
 

Komentáře

 

Newsletter

Vepište prosím zkratku organizace které patří tento web.

 

Naši partneři

 
YEDOO
 
Svět Koloběžek
 
Kickbike
 
ATEX
 
MARTIN BUGNER
 
Koloběžky NISTLER
 
KOLOBĚHSPORT PLZEŇ
 
Kolobezime
 
VELORAMA
 
COLLM
 
Mibo
 
Cocon
 
KISLINGER
 
Kolobezkovy Portal
 
 
 
2010 © Český svaz koloběhu | designed by AG25