Český svaz koloběhu

MISTROVSKÉ TITULY pro Kulku a Ševcovou - 27.06. 2017

Poslední červnový víkend (24 – 25. června) proběhlo Plzni Mistrovství republiky.

Na start největšího domácího koloběžkového svátku se postavilo 172 závodníků všech věkových kategoriích od dětí pod 10 let až po skutečné veterány nad 60 let věku a hobby závodníky.

Plzeň je tradiční koloběžková destinace a pořadatelský klub PSP – Klub koloběhu Plzeň opět dokázal zajistit bezvadnou organizaci, kterou doprovázela uvolněná pohodová atmosféra, byť šlo o Mistrovské tituly. Závod od závodu závodníci bojovali o co nejlepší umístění, a nebo jen dobrý pocit z odvedeného výkonu.

Absolutním vítězem sobotního kritéria a Mistrem republiky se stal Michal Kulka před Tomášem Pelcem  (oba Ultima K.Lap Team) a třetí celkovém pořadí skončil Matyáš Olšar (KOSTKA Racing tým). V ženách celkově zvítězila Kateřina Ševcová před druhou Anet Morávkouvu (obě KOSTKA Racing tým), třetí celkovém pořadí skončila Andrea Zbožková.

Po kritériu proběhla za velikoho zájmu Autogramiáda účastníků Kick Italy – Gira na koloběžkách. Následne závode Mini Zlatá koloběžka pro děti pod 10 let a Fittness jízda.

Podvečerní závod štafet absolvovalo 22 týmů, mládežnické štafety vyhrál tým KK Lipník nad Bečvou, před štafetami KOSTKA Racing  2  a KOSTKA Racing  1. V ženách zvítězila štafeta Unikosy, před Yedoo a týmem Kobra. Závodů mužů dominovala  štafety Ultima K.Lap Teamu před druhým družstvem Bezpedálů a třetí štafetou PSP KK Plzeň.

Nedělní dlouhý závod mužů na 36 km přinesl v celkovém pořadí úplně stejné výsledky jako sobotní kritérium -  Mistrem republiky se stal Michal Kulka před Tomáše Pelcem (oba Ultima K.Lap Team) a třetí celkovém pořadí skončil Matyáš Olšar (KOSTKA Racing tým). V ženách v závodě na 25 km celkově zvítězila a Mistrní republiky je Kateřina Ševcová (KOSTKA Racing tým), před druhou Šárkou Waldhauserovou (BoKolobka tým Ostrava), třetí celkovém pořadí skončila Anet Morávkou  (Kostka Racing tým).

" Děkujeme za vaši účast na Mistrovství republiky 2017 - ZLATÁ KOLOBĚŽKA o víkendu 24 – 25. června 2017, které bylo krásným českým koloběžkovým svátkem. Všechny kategorie byly početně obsazené a byla vidět radost z pohybu a štěstí v očích oceňovaných borců. Zvítězit mohou sice jen někteří, ale 100% vyhráli všichni závodnici i 20 registrovaných účastníků v roli doprovodu, tedy ti, kdo zažili pozitivními emocemi nabitý program Mistrovsví republiky- Zlaté koloběžky 2017. Akci určitě okořenila i Autogramiáda účastníků Gira na koloběžkách. Musíme také připomenout, že letos jsme pro vás neplánovaně připravili dvě ligová kola,  úvodní Konstantinovy lázně a teď Zlatou Koloběžku. Přejeme krásné léto a na dalších závodech budeme zase stát společně s vámi na startovní čáře." říká Petr Pešta za pořadatelský tým PSP - Klubu koloběhu Plzeň.

Oficiální fotogalerie, je na http://www.zlatakolobezka.cz/index.php/galerie-1/zlata-kolobezka-2017

A dalších 720 fotek, kde by si každý měl najít svoji fotku a možná i víc záběrů je na  http://strom650.rajce.idnes.cz/Zlata_kolobezka_2017/

Výsledky níže.

O víkendu 15. – 16. července nás čeká  Eurocup a 4. kolo Rollo ligy v Labe aréně – Račice, všechny informace najdete na www.bbbart.cz/Kick

 

Ke stažení

 

 
 
 
 

Přidat komentář

 
 
 

 
 
 

Komentáře

 

Newsletter

Vepište prosím zkratku organizace které patří tento web.

 

Naši partneři

 
YEDOO
 
Svět Koloběžek
 
Kickbike
 
ATEX
 
MARTIN BUGNER
 
Koloběžky NISTLER
 
KOLOBĚHSPORT PLZEŇ
 
Kolobezime
 
VELORAMA
 
COLLM
 
Mibo
 
Cocon
 
KISLINGER
 
Kolobezkovy Portal
 
 
 
2010 © Český svaz koloběhu | designed by AG25