Český svaz koloběhu

5 kolo Rollo ligy + celkové výsledky po 4 kole v Račicích - 15.08. 2017

Poslední razítko dorazilo a s radostí oznamujeme, že letošní 5.kolo ROLLO LIGY se bude opravdu konat ve Velkém Poříčí. Dlouhý závod a časovka do vrchu prověří ke konci sezony kondici všech. Takže první zářijový víkend se na Vás všechny těším a děkuji pořadatelům za přípravné práce! Propozice včetně průběžných výsledků naleznete v příloze.

Předseda ČSK,

Václav Liška

 

Dále:

S lehkým zpožděním zaviněným pracovní dovolenou předsedy ČSK přinášíme výsledky ROLLO LIGY 2017 po čtyřech závodních víkendech. Děkujeme našemu archiváři Rosťovi Točíkovi za pečlivé propočty všech výsledků. viz. příloha.

Ke stažení

 

 
 

Přidat komentář

 
 
 

 
 
 

Komentáře

Aaron Tylor | 30.12. 2017 03:23

Replica FERRARI watches http://www.allwatchbands.net/replica-ferrari-watches/ Replica ARMANI Watches http://www.allwatchbands.net/replica-armani-watches/ Replica Dior Copy Watches http://www.allwatchbands.net/replica-dior-copy-watches/ Replica CORUM Knockoff Watches Online Store http://www.allwatchbands.net/replica-corum-knockoff-watches-online-store-59/ Replica Chopard Knockoff Watches outlet http://www.allwatchbands.net/replica-chopard-knockoff-watches-outlet-89/ Replica CK Knock off watches http://www.allwatchbands.net/11-replica-ck-knock-off-watches-39/ Replica Burberry Copyed watches http://www.allwatchbands.net/replica-burberry-copyed-watches-39/ Replica Breguet Copy Watches http://www.allwatchbands.net/replica-breguet-copy-watches-59/ Replica Technomarine watches Outlet Sale http://www.allwatchbands.net/replica-technomarine/ Replica Richard Mille watches Sale http://www.allwatchbands.net/replica-richard-mille/ Replcia Porsche Design watches Sale http://www.allwatchbands.net/replcia-porsche-design/ Replica Police watches http://www.allwatchbands.net/replica-police-watches/ Replica Oris watches http://www.allwatchbands.net/replica-oris/ Replica Nubeo Watches http://www.allwatchbands.net/replica-nubeo-watches/ Replica Movado watches http://www.allwatchbands.net/replica-movado/ Replica jaeger-lecoultre watches http://www.allwatchbands.net/replica-jaeger-lecoultre/ Replica Jacob Co Watches http://www.allwatchbands.net/replica-jacob-co/ Replica Hysek watches http://www.allwatchbands.net/replica-hysek/ Replica Harry Winston watches http://www.allwatchbands.net/replica-harry-winston/ Replica CK watches http://www.allwatchbands.net/replica-ck-watches/ Replica Burberry Watches http://www.allwatchbands.net/replica-burberry-watches/ Replica zenith copy watches http://www.allwatchbands.net/replica-zenith/ Replica versace copy watches http://www.allwatchbands.net/replica-versace/ Replica tudor watches http://www.allwatchbands.net/replica-tudor/ Replica tonino lamborghini copy watches http://www.allwatchbands.net/replica-tonino-lamborghini/ Replica Tissot knockoff watches http://www.allwatchbands.net/replica-tissot/
 

Newsletter

Vepište prosím zkratku organizace které patří tento web.

 

Naši partneři

 
YEDOO
 
Svět Koloběžek
 
Kickbike
 
ATEX
 
MARTIN BUGNER
 
Koloběžky NISTLER
 
KOLOBĚHSPORT PLZEŇ
 
Kolobezime
 
VELORAMA
 
COLLM
 
Mibo
 
Cocon
 
KISLINGER
 
Kolobezkovy Portal
 
 
 
2010 © Český svaz koloběhu | designed by AG25